KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12191130
nr 1219 1130
Ulla Nordenfelt
(f. 1926), Sverige
Akvarell, Kust. Signerad, daterad 1979. 24x45 cm
Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:52:34
26/11 17:00:07